MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 13568562
nr 1356 8562
Bokskåp
1880-tal. Bredd: 108, djup: 53 cm, höjd: 245 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:25:46
100 kr
250 kr
600 kr
1.000 kr
3.200 kr
6
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
6
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
6
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
6
6